Be an ALIGATOR!

Hej

Ponieważ może nie dla każdego jest jasne o co tu chodzi, postanowiłem napisać kilka słów wstępu!

Jesteśmy grupą znajomych/zapaleńców/freaków/świrów/pasjonatów*, którzy nie specjalnie gustują w telenowelach i bardzo chętnie spędzają aktywnie czas. Każdy kto już była na takim wyjeździe wie, że nie ma słabych akcji. Zawsze jest radośnie, hardcore’owo, zabawnie, głośno i do bólu. A tym wszystkim chcemy się dzielić na tej stronie.

Dlatego jeśli ktoś był, chciałby być, albo będzie gdzieś z nami, raczej powinien tutaj zaglądać, a najlepiej aktywnie działać. Żeby to mogło nastąpić należy: (Robert – tak jak lubisz w punktach)

1. Przełamać w sobie nieśmiałość i napisać maila z prośbą o login na adres: marcello@onet.pl,

2. poczekać na maila z loginem, który w chwili wolnego czasu na pewno dla niego wymyślę (proszę sprawdzać spam, bo czasami moje maile tam lądują, przez to marcello),

3. zalogować się i aktywnie działać.

Proponuję też zapoznać sie z propozycją regulaminu, bo nie wystarczy od tak maila napisać, żeby stać się pełnoprawnym aligatorem. Ale od czegoś trzeba zacząć!

Zapraszam

Lista zapisanych Aligatorów, Aligatorków i Aligatorąciąt : Marcin (czyli ja), Czechu, Hubert, Kolos, Kuba, Mariusz, Michał, Pusia, Robert, Sowa, Wally – kolejność przypadkowa.

Jeśli ktoś ma namiary na inne znajome Gady to proszę zachęcać je do zgłaszania się do mnie.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz